Bölüm Komisyonları
Edebiyat Fakültesi Komisyon/Danışman/Temsilci Bilgileri
İntibak Komisyon Üyeleri
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü İntibak Komisyon Üyeleri
 
Arş. Gör. Sevinç YAKUT YEŞİLYURT
Arş. Gör. Duygu OYLUBAŞ
Arş. Gör. Muhammet KAYA
Tarih Bölümü İntibak Komisyon Üyeleri
 
Prof. Dr. Hasan Ali ŞAHİN
Dr. Öğr. Üyesi Erhan YOSKA
Arş. Gör. Nebil KARADUMAN
Sanat Tarihi Bölümü İntibak Komisyon Üyeleri
 
Prof. Dr. Nilay ÇORAĞAN
Doç. Dr. Sultan Murat TOPÇU
Dr. Öğr. Üyesi Remzi AYDIN
Sosyoloji Bölümü İntibak Komisyon Üyeleri
 
Dr. Öğr. Üyesi Oltan EVCİMEN
Dr. Öğr. Üyesi Aylin Yonca GENÇOĞLU
Dr. Öğr. Üyesi Zehni ÖZMEN
Türk Halk Bilimi Bölümü İntibak Komisyon Üyeleri
 
Doç. Dr. Ali SELÇUK
Dr. Öğr. Üyesi Betül GÖRKEM
Arş. Gör. Saim ÖRNEK
Felsefe Bölümü İntibak Komisyon Üyeleri
 
Prof. Dr. Arslan TOPAKKAYA
Dr. Öğr. Üyesi Haluk AŞAR
Dr. Öğr. Üyesi Sedat DOĞAN
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü İntibak Komisyon Üyeleri
 
Öğr. Gör. Ahmet İPŞİRLİ
Öğr. Gör. Nilgün KARSAN
Öğr. Gör. Emel Aycan ASMA
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü İntibak Komisyon Üyeleri
 
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin PARLAK
Arş. Gör. Çağlar DANACI
Çerkes Dili ve Kültürü Anabilim Dalı İntibak Komisyon Üyeleri
 
 
Arş. Gör. Canan YOĞURT
Çin Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı İntibak Komisyon Üyeleri
 
Dr. Öğr. Üyesi Nurcan KALKIR
Dr. Öğr. Üyesi Feyza GÖREZ
Arş. Gör. Didem YILMAZ
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı İntibak Komisyon Üyeleri
 
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül ATAY
Öğr. Gör. Nihan KARA SENCER
Arş. Gör. Serdar YILMAZ
İbrani Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı İntibak Komisyon Üyeleri
 
Dr. Öğr. Üyesi Nurcan KALKIR
Öğr. Gör. Elşen GURBANOV
Arş. Gör. Arzu CEBE
Ermeni Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı İntibak Komisyon Üyeleri
 
Doç. Dr. Arina BERİDZE
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül ATAY
Arş. Gör. Güliz ENBATAN
Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı İntibak Komisyon Üyeleri
 
Doç. Dr. Hatice KÖROĞLU TÜRKÖZÜ
Arş. Gör. Nihan KARAKUŞ HARMANCI
Arş. Gör. Mehmet ÖLÇER
 
 
Edebiyat Fakültesi Sınıf Danışmanları
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Muhammet KAYA
Arş. Gör. Bülent SAYAK
Arş. Gör. Sevinç YAKUT YEŞİLYURT
Arş. Gör. Duygu OYLUBAŞ KATFAR
 (1. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (2. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (3. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (4. Sınıf I. ve II. Öğretim)
Tarih Bölümü Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Nebil KARADUMAN
Arş. Gör. Tekin Aycan TAŞCI
Arş. Gör. Rahman ŞAHİN
Arş. Gör. Turan SAĞIR
 (1. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (2. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (3. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (4. Sınıf I. ve II. Öğretim)
Sanat Tarihi Bölümü Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Zeynep AYTEKİN
Arş. Gör. Derya GÜNERİ
Arş. Gör. Fadime ÖZLER
Arş. Gör. İsrafil MUTLU
 (1. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (2. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (3. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (4. Sınıf I. ve II. Öğretim)
Sosyoloji Bölümü Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Melek AKGÜN
Dr. Öğr. Üyesi Oltan EVCİMEN
Dr. Öğr. Üyesi Aylin Yonca GENÇOĞLU
Doç. Dr. Ahmet Burak KAHRAMAN
 (1. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (2. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (3. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (4. Sınıf I. ve II. Öğretim)
Türk Halk Bilimi Bölümü Sınıf Danışmanları
Arş. Gör. Saim ÖRNEK
Arş. Gör. Saim ÖRNEK
 (1. Sınıf )
 (2. Sınıf)
Felsefe Bölümü Sınıf Danışmanları
Dr. Öğr. Üyesi Serdar SAYGILI
Dr. Öğr. Üyesi Evren Erman RUTLİ
Dr. Öğr. Üyesi Sedat DOĞAN
Dr. Öğr. Üyesi Haluk AŞAR
 (1. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (2. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (3. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (4. Sınıf I. ve II. Öğretim)
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Sınıf Danışmanları
Arş. Gör. Özlem SAYAR
Dr. Öğr. Üyesi Abdurrahman KARA
Arş. Gör. Emrah AKTAŞ
Öğr. Gör. Nilgün KARSAN
 (1. Sınıf)
 (2. Sınıf)
 (3. Sınıf)
 (4. Sınıf)
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Sınıf Danışmanları
Dr. Öğr. Üyesi Şule YILMAZ
Dr. Öğr. Üyesi Arif YILDIRIM
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin PARLAK
Arş. Gör. Çağlar DANACI
 (1. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (2. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (3. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (4. Sınıf I. ve II. Öğretim)
Çerkes Dili ve Kültürü Anabilim Dalı Sınıf Danışmanı
Arş. Gör. Canan YOĞURT
 (1. Sınıf)
Çin Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Didem YILMAZ
Dr. Öğr. Üyesi Feyza GÖREZ
Arş. Gör. Didem YILMAZ
Dr. Öğr. Üyesi Feyza GÖREZ
 (1. Sınıf)
 (2. Sınıf)
 (3. Sınıf)
 (4. Sınıf)
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Nihan ATLI
Arş. Gör. Nihan ATLI
Arş. Gör. Yasemin YAZICI
Arş. Gör. Hülya DEVECİ
 (1. Sınıf)
 (2. Sınıf)
 (3. Sınıf)
 (4. Sınıf)
İbrani Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Arzu CEBE
Arş. Gör. Arzu CEBE
Arş. Gör. Arzu CEBE
Arş. Gör. Arzu CEBE
 (1. Sınıf)
 (2. Sınıf)
 (3. Sınıf)
 (4. Sınıf)
Ermeni Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Sınıf Danışmanları
Arş. Gör. Serdar YILMAZ
Arş. Gör. Serdar YILMAZ
Arş. Gör. Serdar YILMAZ
Arş. Gör. Serdar YILMAZ
 (1. Sınıf)
 (2. Sınıf)
 (3. Sınıf)
 (4. Sınıf)
Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Sınıf Danışmanları
Arş. Gör. Nihan KARAKUŞ HARMANCI
Arş. Gör. Candan Kadriye GİRAY
Arş. Gör. Mehmet ÖLÇER
Arş. Gör. Şehriban KARACAN
(1. Sınıf I. ve II. Öğretim)
(2. Sınıf I. ve II. Öğretim)
(3. Sınıf I. ve II. Öğretim)
(4. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 
Edebiyat Fakültesi Katalog Sorumlusu Listesi
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Muhammet KAYA
Tarih Bölümü Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Turan SAĞIR
Sanat Tarihi Bölümü Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Derya GÜNERİ
Sosyoloji Bölümü Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Melek AKGÜN
Türk Halk Bilimi Bölümü Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Saim ÖRNEK
Felsefe Bölümü Katalog Sorumlusu
Dr. Öğr. Üyesi Haluk AŞAR
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Katalog Sorumlusu
Öğr. Gör. Ömer ERDOĞAN
Öğr. Gör. Ahmet İPŞİRLİ
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Çağlar DANACI
Çerkes Dili ve Kültürü Anabilim Dalı Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Canan YOĞURT
Çin Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Didem YILMAZ
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Nihan ATLI
İbrani Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Arzu CEBE         
Ermeni Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Serdar YILMAZ                            
Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Şehriban KARACAN
 
Edebiyat Fakültesi Ders Bilgi Paketi Sorumlusu Listesi
Bölümü
Adı Soyadı
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Duygu OYLUBAŞ KATFAR
Tarih Bölümü Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Rahman ŞAHİN
Sanat Tarihi Bölümü Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Derya GÜNERİ
Sosyoloji Bölümü Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Melek AKGÜN
Türk Halk Bilimi Bölümü Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Saim ÖRNEK
Felsefe Bölümü Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Dr. Öğr. Üyesi Evren Erman RUTLİ
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Öğr. Gör. Ömer ERDOĞAN
Öğr. Gör. Ahmet İPŞİRLİ
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Çağlar DANACI
Çerkes Dili ve Kültürü Anabilim Dalı Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Canan YOĞURT
Çin Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Dr. Öğr. Üyesi Feyza GÖREZ
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Hülya DEVECİ
İbrani Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Arzu CEBE    
Ermeni Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Nihan ATLI
Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Nihan KARAKUŞ HARMANCI
 
Fakülte Erasmus Koordinatörü
Prof. Dr. Özen TOK              
Tarih Bölümü Öğretim Üyesi
 
Edebiyat Fakültesi Erasmus Temsilcileri
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Erasmus Temsilcisi
Arş. Gör. Duygu OYLUBAŞ KATFAR
Tarih Bölümü Erasmus Temsilcisi
Doç. Dr. Cengiz KARTIN
Sanat Tarihi Bölümü Erasmus Temsilcisi
Doç. Dr. Aslı SAĞIROĞLU ARSLAN
Sosyoloji Bölümü Erasmus Temsilcisi
Prof. Dr. Koray DEĞİRMENCİ
Türk Halk Bilimi Bölümü Erasmus Temsilcisi
Doç. Dr. Zeliha Nilüfer NAHYA
Felsefe Bölümü Erasmus Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Haluk AŞAR
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Erasmus Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Betül ATEŞCİ KOÇAK
Arş. Gör. Hülya TAFLI DÜZGÜN
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Erasmus Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Erdem ERİNÇ
Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Erasmus Temsilcisi
Arş. Gör. Güliz ENBATAN
Arş. Gör. Arzu CEBE
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Erasmus Temsilcisi
Öğr. Gör. Nihan KARA SENCER
Kafkas Dilleri ve Kültürleri Bölümü Erasmus Temsilcisi
Doç. Dr. Ali KÜÇÜKLER
 
Edebiyat Fakültesi Farabi Temsilcileri
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Farabi Temsilcisi
Arş. Gör. Sevinç YAKUT YEŞİLYURT
Tarih Bölümü Farabi Temsilcisi
Doç. Dr. Hikmet Zeki KAPCI
Sanat Tarihi Bölümü Farabi Temsilcisi
Doç. Dr. Aslı SAĞIROĞLU ARSLAN
Sosyoloji Bölümü Farabi Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Aylin Yonca GENÇOĞLU
Türk Halk Bilimi Bölümü Farabi Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Betül GÖRKEM
Felsefe Bölümü Farabi Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Haluk AŞAR
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Farabi Temsilcisi
Öğr. Gör. Nilgün KARSAN
Arş. Gör. Şeyma AŞAR
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Farabi Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Arif YILDIRIM
Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Farabi Temsilcisi
Arş. Gör. Serdar YILMAZ
Arş. Gör. Nihan ATLI
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Farabi Temsilcisi
Arş. Gör. Güliz ENBATAN
Arş. Gör. Serdar YILMAZ
Kafkas Dilleri ve Kültürleri Bölümü Farabi Temsilcisi
Doç. Dr. Ali KÜÇÜKLER
 
Edebiyat Fakültesi Mevlana Temsilcisi
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Mevlana Temsilcisi
Arş. Gör. Muhammet KAYA
Tarih Bölümü Mevlana Temsilcisi
Doç. Dr. Hikmet Zeki KAPCI
Sanat Tarihi Bölümü Mevlana Temsilcisi
Doç. Dr. Aslı SAĞIROĞLU ARSLAN
Sosyoloji Bölümü Mevlana Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Oltan EVCİMEN
Türk Halk Bilimi Bölümü Mevlana Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Betül GÖRKEM
Felsefe Bölümü Mevlana Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Sedat DOĞAN
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Mevlana Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Abdurrahman KARA
Dr. Öğr. Üyesi Hatice EŞBERK
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Mevlana Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Şule YILMAZ
Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Mevlana Temsilcisi
Arş. Gör. Didem YILMAZ
Arş. Gör. Candan Kadriye GİRAY
Kafkas Dilleri ve Kültürleri Bölümü Mevlana Temsilcisi
Doç. Dr. Ali KÜÇÜKLER
 
Edebiyat Fakültesi Mezuniyet Töreni Sorumluları
Dekanlık
Doç. Dr. Hasan BAKTIR
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Doç. Dr. Şahika KARACA
Arş. Gör. Sevinç YAKUT YEŞİLYURT
Tarih Bölümü Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Arş. Gör. Tekin Aycan TAŞÇI
Arş. Gör. Turan SAĞIR
Sanat Tarihi Bölümü Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Doç. Dr. Aslı SAĞIROĞLU ARSLAN
Dr. Öğr. Üyesi Remzi AYDIN
Sosyoloji Bölümü Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Dr. Öğr. Üyesi Zehni ÖZMEN
Türk Halk Bilimi Bölümü Mezuniyet Töreni Sorumlusu
 
--
Felsefe Bölümü Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Dr. Öğr. Üyesi Haluk AŞAR
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Mezuniyet Töreni Sorumlusu
 
Öğr. Gör. Ömer ERDOĞAN
Arş. Gör. Özlem SAYAR
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Arş. Gör. Çağlar DANACI
Çerkes Dili ve Kültürü Anabilim Dalı Mezuniyet Töreni Sorumlusu
--
Çin Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Arş. Gör. Didem YILMAZ
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Arş. Gör. Nihan ATLI
Arş. Gör. Hülya DEVECİ
Arş. Gör. Yasemin YAZICI
İbrani Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Arş. Gör. Arzu CEBE
Ermeni Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Arş. Gör. Canan YOĞURT
Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Arş. Gör. Candan Kadriye GİRAY
 
Edebiyat Fakültesi Mezun Öğrenciler İle İletişim Sorumlusu
Dekanlık
Prof. Dr. Özen TOK 
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Arş. Gör. Bülent SAYAK  
Tarih Bölümü Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Doç. Dr. Hikmet Zeki KAPÇI
Sanat Tarihi Bölümü Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
 
Doç. Dr. Aslı SAĞIROĞLU ARSLAN
Dr. Öğr. Üyesi Remzi AYDIN
Sosyoloji Bölümü Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Doç. Dr. İlkay ŞAHİN
Türk Halk Bilimi Bölümü Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
--
Felsefe Bölümü Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Dr. Öğr. Üyesi Serdar SAYGILI
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Öğr. Gör. Ahmet İPŞİRLİ
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Arş. Gör. Çağlar DANACI
Çerkes Dili ve Kültürü Anabilim Dalı Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
--
Çin Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Dr. Öğr. Üyesi Nurcan KALKIR
Dr. Öğr. Üyesi Feyza GÖREZ
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Arş. Gör. Hülya DEVECİ                                                    
Arş. Gör. Güliz ENBATAN  
İbrani Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Arş. Gör. Arzu CEBE 
Öğr. Gör. Elşen GURBANOV  
Ermeni Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül ATAY
Arş. Gör. Nihan ATLI
Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Arş. Gör. Mehmet ÖLÇER  
Arş. Gör. Nihan KARAKUŞ HARMANCI
Arş. Gör. Candan Kadriye GİRAY
 
Edebiyat Fakültesi Engelli Öğrenci Temsilcisi
Dekanlık
Doç. Dr. Hasan BAKTIR  
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Engelli Öğrenci Temsilcisi
Arş. Gör. Duygu OYLUBAŞ KAFTAR      
Tarih Bölümü Engelli Öğrenci Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Erhan YOSKA
Sanat Tarihi Bölümü Engelli Öğrenci Temsilcisi
Doç. Dr. Sultan Murat TOPÇU
Dr. Öğr. Üyesi Remzi AYDIN
Sosyoloji Bölümü Engelli Öğrenci Temsilcisi
Doç. Dr. Ahmet Burak KAHRAMAN
Türk Halk Bilimi Bölümü Engelli Öğrenci Temsilcisi
--
Felsefe Bölümü Engelli Öğrenci Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Sinan KILIÇ
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Engelli Öğrenci Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Hatice EŞBERK
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Engelli Öğrenci Temsilcisi
Arş. Gör. Çağlar DANACI
Çerkes Dili ve Kültürü Anabilim Dalı Engelli Öğrenci Temsilcisi
--
Çin Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Engelli Öğrenci Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Feyza GÖREZ
Arş. Gör. Didem YILMAZ
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Engelli Öğrenci Temsilcisi
Öğr. Gör. Nihan KARA SENCER
İbrani Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Engelli Öğrenci Temsilcisi
Öğr. Gör. Elşen GURBANOV
Öğr. Gör. Elhan ALLAHVERDİYEV
Ermeni Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Engelli Öğrenci Temsilcisi
Öğr. Gör. Tariyel BABAYEV
Arş. Gör. Nihan ATLI 
Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Engelli Öğrenci Temsilcisi
Arş. Gör. Mehmet ÖLÇER  
Arş. Gör. Nihan KARAKUŞ HARMANCI
Arş. Gör. Candan Kadriye GİRAY    
 
Edebiyat Fakültesi Sosyal ve Bilimsel Etkinlik Komisyonu
Dekanlık
Doç. Dr. Hasan BAKTIR  
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Sosyal ve Bilimsel Etkinlik Temsilcisi
Prof. Dr. Hülya ARGUNŞAH
Arş. Gör. Muhammet KAYA
Tarih Bölümü Sosyal ve Bilimsel Etkinlik Temsilcisi
Doç. Dr. Cengiz KARTIN
Sanat Tarihi Bölümü Sosyal ve Bilimsel Etkinlik Temsilcisi
Doç. Dr. Sultan Murat TOPÇU
Dr. Öğr. Üyesi Remzi AYDIN
Sosyoloji Bölümü Sosyal ve Bilimsel Etkinlik Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Aylin Yonca GENÇOĞLU
Türk Halk Bilimi Bölümü Sosyal ve Bilimsel Etkinlik Temsilcisi
--
Felsefe Bölümü Sosyal ve Bilimsel Etkinlik Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Evren Erman RUTLİ
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Sosyal ve Bilimsel Etkinlik Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Seniye VURAL
Dr. Öğr. Üyesi Abdurrahman KARA
Arş. Gör. Emrah AKTAŞ
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Sosyal ve Bilimsel Etkinlik Temsilcisi
Arş. Gör. Çağlar DANACI
Çerkes Dili ve Kültürü Anabilim Dalı Sosyal ve Bilimsel Etkinlik Temsilcisi
--
Çin Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Sosyal ve Bilimsel Etkinlik Temsilcisi
Arş. Gör. Didem YILMAZ
Dr. Öğr. Üyesi Feyza GÖREZ
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Sosyal ve Bilimsel Etkinlik Temsilcisi
Öğr. Gör. Dr. Ayhan KUŞÇULU
Arş. Gör. Yasemin YAZICI
İbrani Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Sosyal ve Bilimsel Etkinlik Temsilcisi
Arş. Gör. Arzu CEBE   
Öğr. Gör. Elşen GURBANOV
Öğr. Gör. Elhan ALLAHVERDİYEV
Ermeni Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Sosyal ve Bilimsel Etkinlik Temsilcisi
Öğr. Gör. Aslı ALİYEVA
Arş. Gör. Nihan ATLI 
Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Sosyal ve Bilimsel Etkinlik Temsilcisi
Arş. Gör. Mehmet ÖLÇER  
Arş. Gör. Nihan KARAKUŞ HARMANCI
Arş. Gör. Candan Kadriye GİRAY     
 
Edebiyat Fakültesi Oryantasyon ve Kariyer Yönlendirme Komisyonu
Dekanlık
Doç. Dr. Hasan BAKTIR  
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Oryantasyon ve Kariyer Yönlendirme Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Hilal AKÇA
 
Tarih Bölümü Oryantasyon ve Kariyer Yönlendirme Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Can DEVECİ  
Sanat Tarihi Bölümü Oryantasyon ve Kariyer Yönlendirme Temsilcisi
Arş. Gör. İsrafil MUTLU
Sosyoloji Bölümü Oryantasyon ve Kariyer Yönlendirme Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Zehni ÖZMEN
Türk Halk Bilimi Bölümü Oryantasyon ve Kariyer Yönlendirme Temsilcisi
--
Felsefe Bölümü Oryantasyon ve Kariyer Yönlendirme Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Vedat ÇELEBİ
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Oryantasyon ve Kariyer Yönlendirme Temsilcisi
Öğr. Gör. Nilgün KARSAN                                                
Arş. Gör. Eda Kevser ŞAHİN
Arş. Gör. Özlem SAYAR 
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Oryantasyon ve Kariyer Yönlendirme Temsilcisi
Arş. Gör. Çağlar DANACI
Çerkes Dili ve Kültürü Anabilim Dalı Oryantasyon ve Kariyer Yönlendirme Temsilcisi
--
Çin Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Oryantasyon ve Kariyer Yönlendirme Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Nurcan KALKIR
Dr. Öğr. Üyesi Feyza GÖREZ
Arş. Gör. Didem YILMAZ
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Oryantasyon ve Kariyer Yönlendirme Temsilcisi
Prof. Dr. Ali Volkan ERDEMİR
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül ATAY
Arş. Gör. Nihan ATLI
İbrani Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Oryantasyon ve Kariyer Yönlendirme Temsilcisi
Arş. Gör. Arzu CEBE   
Öğr. Gör. Elşen GURBANOV
Ermeni Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Oryantasyon ve Kariyer Yönlendirme Temsilcisi
Prof. Dr. Gaffar MEHDİYEV
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül ATAY
Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Oryantasyon ve Kariyer Yönlendirme Temsilcisi
Arş. Gör. Mehmet ÖLÇER  
Arş. Gör. Nihan KARAKUŞ HARMANCI
Arş. Gör. Candan Kadriye GİRAY    
 
Öğrenci Topluluğu Danışmanlığı
Arş. Gör. Yasemin YAZICI
Japon Dili ve Edebiyatı
Japonoloji Öğrenci Topluluğu Danışmanı
Arş. Gör. Güliz ENBATAN
Japon Dili ve Edebiyatı
Bilim Kurgu ve Fantezi Topluluğu Danışmanı
 
 
Bölüm Kalite Güvence Sistemi Komisyon Üyeleri
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Kalite Güvence Sistemi Komisyon Üyeleri
 
Doç. Dr. Şahika KARACA
Doç. Dr. Hacer TOKYÜREK
Dr. Öğr. Üyesi Hilal AKÇA
Tarih Bölümü Kalite Güvence Sistemi Komisyon Üyeleri
 
Doç. Dr. Cengiz KARTIN
Doç. Dr. Hikmet Zeki KAPCI
Arş. Gör. Turan SAĞIR
Sanat Tarihi Bölümü Kalite Güvence Sistemi Komisyon Üyeleri
 
Doç. Dr. Aslı SAĞIROĞLU ARSLAN
Dr. Öğr. Üyesi Remzi AYDIN
Arş. Gör. Derya GÜNERİ
Sosyoloji Bölümü Kalite Güvence Sistemi Komisyon Üyeleri
 
Dr. Öğr. Üyesi Aylin Yonca GENÇOĞLU
Dr. Öğr. Üyesi Oltan EVCİMEN
Arş. Gör. Melek AKGÜN
Türk Halk Bilimi Bölümü Kalite Güvence Sistemi Komisyon Üyeleri
 
Doç. Dr. Zeliha Nilüfer NAHYA
Dr. Öğr. Üyesi Betül GÖRKEM
Arş. Gör. Saim ÖRNEK
Arş. Gör. İbrahim KARACA
Felsefe Bölümü Kalite Güvence Sistemi Komisyon Üyeleri
 
Dr. Öğr. Üyesi Serdar SAYGILI
Dr. Öğr. Üyesi Evren Erman RUTLİ
Dr. Öğr. Üyesi Sinan KILIÇ
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Kalite Güvence Sistemi Komisyon Üyeleri
 
Doç. Dr. İfakat Banu AKÇEŞME
Dr. Öğr. Üyesi Abdurrahman KARA
Dr. Öğr. Üyesi Betül ATEŞÇİ KOÇAK
 
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Kalite Güvence Sistemi Komisyon Üyeleri
 
Prof. Dr. Sevinç ÜÇGÜL
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin PARLAK
Dr. Ögr. Üyesi Arif YILDIRIM
 
Kafkas Dili ve Kültürü Bölümü Kalite Güvence Sistemi Komisyon Üyeleri
 
Doç. Dr. Ali KÜÇÜKLER
Prof. Dr. Zaual IONOV
Doç. Dr. Irina INCHIEVA
Öğr. Gör. Dr. Madina PASHTOVA
Psikoloji Bölümü Kalite Güvence Sistemi Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Mehmet Kasım ÖZGEN
Arş. Gör. Gizem ONARAL
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Kalite Güvence Sistemi Komisyon Üyeleri
Prof. Dr. Sırrı Göksel TÜRKÖZÜ (Komisyon Başkanı)
Prof. Dr. Ali Volkan ERDEMİR
Arş. Gör. Nihan ATLI
Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Kalite Güvence Sistemi Komisyon Üyeleri
Prof. Dr. Sırrı Göksel TÜRKÖZÜ (Komisyon Başkanı)
Doç. Dr. Hatice KÖROĞLU TÜRKÖZÜ
Arş. Gör. Mehmet ÖLÇER
Ermeni Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Kalite Güvence Sistemi Komisyon Üyeleri
Prof. Dr. Sırrı Göksel TÜRKÖZÜ (Komisyon Başkanı)
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül ATAY
Arş. Gör. Serdar YILMAZ
Çin Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Kalite Güvence Sistemi Komisyon Üyeleri
Prof. Dr. Sırrı Göksel TÜRKÖZÜ (Komisyon Başkanı)
Dr. Öğr. Üyesi Feyza GÖREZ
Arş. Gör. Didem YILMAZ
İbrani Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Kalite Güvence Sistemi Komisyon Üyeleri
Prof. Dr. Sırrı Göksel TÜRKÖZÜ (Komisyon Başkanı)
Dr. Öğr. Üyesi Nurcan KALKIR
Arş. Gör. Arzu CEBE
Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Bölümü Kalite Güvence Sistemi Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Gökçe Yükselen PELER
Arş. Gör. Mustafa CENGİZ
 
 
Adres : Erciyes Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Ahmet El Biruni Caddesi No:91 Talas/ Kayseri/TÜRKİYE
Telefon : +90 352 437 93 42
Faks : +90 352 437 93 43
Öğrenci İşleri : +90 352 207 66 66 - 10500
E-Posta : edebiyaterciyes.edu.tr
Copyright © 2013 - 2014 / Tasarım & Programlama: Erciyes Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Web Grubu