Bölüm Komisyonları
İntibak Komisyon Üyeleri
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü İntibak Komisyon Üyeleri
 
Arş. Gör. Sevinç YAKUT YEŞİLYURT
Arş. Gör. Duygu OYLUBAŞ
Arş. Gör. Muhammet KAYA
Tarih Bölümü İntibak Komisyon Üyeleri
 
Prof. Dr. Hasan Ali ŞAHİN
Dr. Öğr. Üyesi Erhan YOSKA
Arş. Gör. Nebil KARADUMAN
Sanat Tarihi Bölümü İntibak Komisyon Üyeleri
 
Prof. Dr. Kerim TÜRKMEN
Doç. Dr. Sultan Murat TOPÇU
Dr. Öğr. Üyesi Remzi AYDIN
Sosyoloji Bölümü İntibak Komisyon Üyeleri
 
Dr. Öğr. Üyesi Oltan EVCİMEN
Dr. Öğr. Üyesi Aylin Yonca GENÇOĞLU
Dr. Öğr. Üyesi Zehni ÖZMEN
Türk Halk Bilimi Bölümü İntibak Komisyon Üyeleri
 
Doç. Dr. Ali SELÇUK
Dr. Öğr. Üyesi Betül GÖRKEM
Arş. Gör. Saim ÖRNEK
Felsefe Bölümü İntibak Komisyon Üyeleri
 
Prof. Dr. Arslan TOPAKKAYA
Dr. Öğr. Üyesi Haluk AŞAR
Dr. Öğr. Üyesi Sedat DOĞAN
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü İntibak Komisyon Üyeleri
 
Öğr. Gör. Dr. Ahmet İPŞİRLİ
Arş. Gör. Eda Kevser ŞAHİN
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü İntibak Komisyon Üyeleri
 
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin PARLAK
Arş. Gör. Çağlar DANACI
Çerkes Dili ve Kültürü Anabilim Dalı İntibak Komisyon Üyeler
 
Arş. Gör. Canan YOĞURT
Çin Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı İntibak Komisyon Üyeleri
 
Dr. Öğr. Üyesi Nurcan KALKIR
Dr. Öğr. Üyesi Feyza GÖREZ
Arş. Gör. Didem YILMAZ
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı İntibak Komisyon Üyeleri
 
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül ATAY
Öğr. Gör. Nihan KARA SENCER
Arş. Gör. Serdar YILMAZ
İbrani Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı İntibak Komisyon Üyeleri
 
Dr. Öğr. Üyesi Nurcan KALKIR
Öğr. Gör. Elşen GURBANOV
Arş. Gör. Arzu CEBE
Ermeni Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı İntibak Komisyon Üyeleri
 
Doç. Dr. Arina BERİDZE
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül ATAY
Arş. Gör. Güliz ENBATAN  
Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı İntibak Komisyon Üyeleri
 
Doç. Dr. Hatice KÖROĞLU TÜRKÖZÜ
Arş. Gör. Nihan KARAKUŞ HARMANCI
Arş. Gör. Mehmet ÖLÇER
 
 
 
 
 
Edebiyat Fakültesi Sınıf Danışmanları
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Bülent SAYAK                          
Arş. Gör. Sevinç YAKUT YEŞİLYURT  
Arş. Gör. Duygu OYLUBAŞ KATFAR    
Arş. Gör. Muhammet KAYA                     
Arş. Gör. Muhammet KAYA                           
 (1. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (2. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (3. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (4. Sınıf I. Öğretim)
 (4. Sınıf II. Öğretim)
Tarih Bölümü Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Tekin Aycan TAŞCI                   
Arş. Gör. Rahman ŞAHİN                          
Arş. Gör. Turan SAĞIR                              
Arş. Gör. Nebil KARADUMAN                
 (1. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (2. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (3. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (4. Sınıf I. ve II. Öğretim)
Sanat Tarihi Bölümü Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Derya GÜNERİ                           
Arş. Gör. Fadime ÖZLER                           
Arş. Gör. İsrafil MUTLU                            
Arş. Gör. Esra GÜNDOĞAN BALDIK      
 (1. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (2. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (3. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (4. Sınıf I. ve II. Öğretim)
Sosyoloji Bölümü Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Melek AKGÜN                           
Arş. Gör. Melek AKGÜN                           
Dr. Öğr. Üyesi Aylin Yonca GENÇOĞLU
Dr. Öğr. Üyesi Oltan EVCİMEN                 
 (1. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (2. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (3. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (4. Sınıf I. ve II. Öğretim)
Türk Halk Bilimi Bölümü Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Saim ÖRNEK                               
 (1. Sınıf I. Öğretim)
Felsefe Bölümü Sınıf Danışmanları
 
Dr. Öğr. Üyesi Haluk AŞAR                        
Dr. Öğr. Üyesi Sedat DOĞAN                     
 (I. Öğretim)
 (II. Öğretim)
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Özlem SAYAR                             
Dr. Öğr. Üyesi Abdurrahman KARA           
Arş. Gör. Emrah AKTAŞ                            
Öğr. Gör. Nilgün KARSAN                         
 (1. Sınıf)
 (2. Sınıf)
 (3. Sınıf)
 (4. Sınıf)
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Çağlar DANACI                            
Arş. Gör. Çağlar DANACI                            
Arş. Gör. Çağlar DANACI                            
Arş. Gör. Çağlar DANACI                           
 (1. Sınıf)
 (2. Sınıf)
 (3. Sınıf)
 (4. Sınıf)
Çerkes Dili ve Kültürü Anabilim Dalı Sınıf Danışmanı
Arş. Gör. Canan YOĞURT
 
 
Çin Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Didem YILMAZ                           
Dr. Öğr. Üyesi Feyza GÖREZ                      
Arş. Gör. Didem YILMAZ                           
Dr. Öğr. Üyesi Feyza GÖREZ                     
 (1. Sınıf)
 (2. Sınıf)
 (3. Sınıf)
 (4. Sınıf)
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Yasemin YAZICI                          
Arş. Gör. Yasemin YAZICI                          
Arş. Gör. Güliz ENBATAN                          
Arş. Gör. Serdar YILMAZ                            
 (1. Sınıf)
 (2. Sınıf)
 (3. Sınıf)
 (4. Sınıf)
İbrani Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Arzu CEBE                                   
Arş. Gör. Arzu CEBE                                   
Arş. Gör. Arzu CEBE                                   
Arş. Gör. Arzu CEBE                                   
 (1. Sınıf)
 (2. Sınıf)
 (3. Sınıf)
 (4. Sınıf)
Ermeni Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Sınıf Danışmanları
 
Arş. Gör. Güliz ENBATAN                         
Arş. Gör. Güliz ENBATAN                         
Arş. Gör. Nihan ATLI                                  
Arş. Gör. Nihan ATLI                                 
 (1. Sınıf)
 (2. Sınıf)
 (3. Sınıf)
 (4. Sınıf)
Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Sınıf Danışmanları
Arş. Gör. Nihan KARAKUŞ HARMANCI       
Prof. Dr. S. Göksel TÜRKÖZÜ                         
Doç. Dr. Hatice KÖROĞLU TÜRKÖZÜ
Arş. Gör. Mehmet ÖLÇER                                 
Arş. Gör. Şehriban KARACAN                         
 (1. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (2. Sınıf I. Öğretim)
 (2. Sınıf II. Öğretim)
 (3. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 (4. Sınıf I. ve II. Öğretim)
 
 
 
Edebiyat Fakültesi Katalog Sorumlusu Listesi
 
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Muhammet KAYA
Tarih Bölümü Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Turan SAĞIR
Sanat Tarihi Bölümü Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Derya GÜNERİ
Sosyoloji Bölümü Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Melek AKGÜN
Türk Halk Bilimi Bölümü Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Saim ÖRNEK
Felsefe Bölümü Katalog Sorumlusu
Dr. Öğr. Üyesi Haluk AŞAR
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Katalog Sorumlusu
Öğr. Gör. Ömer ERDOĞAN
Öğr. Gör. Ahmet İPŞİRLİ
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Çağlar DANACI
Çerkes Dili ve Kültürü Anabilim Dalı Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Canan YOĞURT
Çin Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Didem YILMAZ
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Serdar YILMAZ
İbrani Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Arzu CEBE         
Ermeni Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Nihan ATLI
Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Katalog Sorumlusu
Arş. Gör. Şehriban KARACAN
 
Edebiyat Fakültesi Ders Bilgi Paketi Sorumlusu Listesi
Bölümü
Adı Soyadı
Yetki
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Duygu OYLUBAŞ KATFAR
Bölüm Sorumlusu
Tarih Bölümü Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Rahman ŞAHİN
Bölüm Sorumlusu
Sanat Tarihi Bölümü Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Derya GÜNERİ
Bölüm Sorumlusu
Sosyoloji Bölümü Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Melek AKGÜN
Bölüm Sorumlusu
Türk Halk Bilimi Bölümü Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Saim ÖRNEK
Bölüm Sorumlusu
Felsefe Bölümü Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Dr. Öğr. Üyesi Evren Erman RUTLİ
Bölüm Sorumlusu
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Doç. Dr. Melih KARAKUZU
Dr. Öğr. Üyesi Abdurrahman KARA
Öğr. Gör. Ömer ERDOĞAN
Arş. Gör. Emrah AKTAŞ
Bölüm Sorumlusu
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Çağlar DANACI
Bölüm Sorumlusu
Çerkes Dili ve Kültürü Anabilim Dalı Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Canan YOĞURT
Bölüm Sorumlusu
Çin Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Dr. Öğr. Üyesi Feyza GÖREZ
Bölüm Sorumlusu
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Güliz ENBATAN
Bölüm Sorumlusu
İbrani Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Arzu CEBE         
Bölüm Sorumlusu
Ermeni Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Nihan ATLI
Bölüm Sorumlusu
Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Ders Bilgi Paketi Sorumlusu
Arş. Gör. Nihan KARAKUŞ HARMANCI
Bölüm Sorumlusu
 
 
 
 
 
 
Fakülte Erasmus Koordinatörü
Prof. Dr. Özen TOK              
Tarih Bölümü Öğretim Üyesi
 
Edebiyat Fakültesi Erasmus Temsilcileri
 
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Erasmus Temsilcisi
Arş. Gör. Duygu OYLUBAŞ KATFAR
Tarih Erasmus Temsilcisi
Doç. Dr. Cengiz KARTIN
Sanat Tarihi Bölümü Erasmus Temsilcisi
Doç. Dr. Aslı SAĞIROĞLU ARSLAN
Sosyoloji Bölümü Erasmus Temsilcisi
Prof. Dr. Koray DEĞİRMENCİ
Türk Halk Bilimi Bölümü Erasmus Temsilcisi
Doç. Dr. Zeliha Nilüfer NAHYA
Felsefe Bölümü Erasmus Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Haluk AŞAR
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Erasmus Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Betül ATEŞCİ KOÇAK
Arş. Gör. Hülya TAFLI DÜZGÜN
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Erasmus Temsilcisi
Arş. Gör. Çağlar DANACI
Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Erasmus Temsilcisi
Arş. Gör. Güliz ENBATAN
Arş. Gör. Arzu CEBE
Kafkas Dilleri ve Kültürleri Bölümü Erasmus Temsilcisi
Doç. Dr. Ali KÜÇÜKLER
 
Edebiyat Fakültesi Farabi Temsilcileri
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Farabi Temsilcisi
Arş. Gör. Sevinç YAKUT YEŞİLYURT
Tarih Farabi Temsilcisi
Doç. Dr. Hikmet Zeki KAPCI
Sanat Tarihi Bölümü Farabi Temsilcisi
Doç. Dr. Aslı SAĞIROĞLU ARSLAN
Sosyoloji Bölümü Farabi Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Aylin Yonca GENÇOĞLU
Türk Halk Bilimi Bölümü Farabi Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Betül GÖRKEM
Felsefe Bölümü Farabi Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Haluk AŞAR
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Farabi Temsilcisi
Öğr. Gör. Nilgün KARSAN
Arş. Gör. Şeyma AŞAR
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Farabi Temsilcisi
Arş. Gör. Çağlar DANACI
Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Farabi Temsilcisi
Arş. Gör. Serdar YILMAZ
Arş. Gör. Nihan ATLI
Kafkas Dilleri ve Kültürleri Bölümü Farabi Temsilcisi
Doç. Dr. Ali KÜÇÜKLER
 
Edebiyat Fakültesi Mevlana Temsilcisi
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Mevlana Temsilcisi
Arş. Gör. Muhammet KAYA
Tarih Mevlana Temsilcisi
Doç. Dr. Hikmet Zeki KAPCI
Sanat Tarihi Bölümü Mevlana Temsilcisi
Doç. Dr. Aslı SAĞIROĞLU ARSLAN
Sosyoloji Bölümü Mevlana Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Oltan EVCİMEN
Türk Halk Bilimi Bölümü Mevlana Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Betül GÖRKEM
Felsefe Bölümü Mevlana Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Sedat DOĞAN
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Mevlana Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Abdurrahman KARA
Dr. Öğr. Üyesi Hatice EŞBERK
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Mevlana Temsilcisi
Arş. Gör. Çağlar DANACI
Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Mevlana Temsilcisi
Arş. Gör. Didem YILMAZ
Arş. Gör. Candan Kadriye GİRAY
Kafkas Dilleri ve Kültürleri Bölümü Mevlana Temsilcisi
Doç. Dr. Ali KÜÇÜKLER
 
 
 
Edebiyat Fakültesi Mezuniyet Töreni Sorumluları
Dekanlık
Doç. Dr. Hasan BAKTIR  
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Doç. Dr. Şahika KARACA
Arş. Gör. Sevinç YAKUT YEŞİLYURT
Tarih Bölümü Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Arş. Gör. Tekin Aycan TAŞÇI
Arş. Gör. Turan SAĞIR
Sanat Tarihi Bölümü Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Doç. Dr. Aslı SAĞIROĞLU ARSLAN
Dr. Öğr. Üyesi Remzi AYDIN
Sosyoloji Bölümü Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Dr. Öğr. Üyesi Zehni ÖZMEN
Türk Halk Bilimi Bölümü Mezuniyet Töreni Sorumlusu
 
--
Felsefe Bölümü Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Dr. Öğr. Üyesi Haluk AŞAR
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Mezuniyet Töreni Sorumlusu
 
Öğr. Gör. Ömer ERDOĞAN
Arş. Gör. Özlem SAYAR
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Arş. Gör. Çağlar DANACI
Çerkes Dili ve Kültürü Anabilim Dalı Mezuniyet Töreni Sorumlusu
--
Çin Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Arş. Gör. Didem YILMAZ
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Arş. Gör. Nihan ATLI
Arş. Gör. Hülya DEVECİ
Arş. Gör. Güliz ENBATAN
İbrani Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Arş. Gör. Arzu CEBE  
Ermeni Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Arş. Gör. Canan YOĞURT
Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezuniyet Töreni Sorumlusu
Arş. Gör. Candan Kadriye GİRAY
 
 
Edebiyat Fakültesi Mezun Öğrenciler İle İletişim Sorumlusu
Dekanlık
Prof. Dr. Özen TOK 
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Arş. Gör. Bülent SAYAK  
Tarih Bölümü Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Doç. Dr. Hikmet Zeki KAPÇI
Sanat Tarihi Bölümü Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
 
Doç. Dr. Aslı SAĞIROĞLU ARSLAN
Dr. Öğr. Üyesi Remzi AYDIN
Sosyoloji Bölümü Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Doç. Dr. İlkay ŞAHİN
Türk Halk Bilimi Bölümü Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
--
Felsefe Bölümü Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Dr. Öğr. Üyesi Serdar SAYGILI
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Öğr. Gör. Ahmet İPŞİRLİ
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Arş. Gör. Çağlar DANACI
Çerkes Dili ve Kültürü Anabilim Dalı Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
--
Çin Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Dr. Öğr. Üyesi Nurcan KALKIR
Dr. Öğr. Üyesi Feyza GÖREZ
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Arş. Gör. Hülya DEVECİ                                                    
Arş. Gör. Güliz ENBATAN  
İbrani Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Arş. Gör. Arzu CEBE 
Öğr. Gör. Elşen GURBANOV  
Ermeni Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül ATAY
Arş. Gör. Nihan ATLI
Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezun Öğrenciler ile İletişim Sorumlusu
Arş. Gör. Mehmet ÖLÇER  
Arş. Gör. Nihan KARAKUŞ HARMANCI
Arş. Gör. Candan Kadriye GİRAY
 
Edebiyat Fakültesi Engelli Öğrenci Temsilcisi
Dekanlık
Doç. Dr. Hasan BAKTIR  
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Engelli Öğrenci Temsilcisi
Arş. Gör. Duygu OYLUBAŞ KAFTAR      
Tarih Bölümü Engelli Öğrenci Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Erhan YOSKA
Sanat Tarihi Bölümü Engelli Öğrenci Temsilcisi
Doç. Dr. Sultan Murat TOPÇU
Dr. Öğr. Üyesi Remzi AYDIN
Sosyoloji Bölümü Engelli Öğrenci Temsilcisi
Doç. Dr. Ahmet Burak KAHRAMAN
Türk Halk Bilimi Bölümü Engelli Öğrenci Temsilcisi
--
Felsefe Bölümü Engelli Öğrenci Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Sinan KILIÇ
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Engelli Öğrenci Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Hatice EŞBERK
Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Engelli Öğrenci Temsilcisi
Arş. Gör. Çağlar DANACI
Çerkes Dili ve Kültürü Anabilim Dalı Engelli Öğrenci Temsilcisi
--
Çin Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Engelli Öğrenci Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Feyza GÖREZ
Arş. Gör. Didem YILMAZ
Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Engelli Öğrenci Temsilcisi
Arş. Gör. Nihan ATLI
İbrani Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Engelli Öğrenci Temsilcisi
Öğr. Gör. Elşen GURBANOV
Öğr. Gör. Elhan ALLAHVERDİYEV
Ermeni Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Engelli Öğrenci Temsilcisi
Öğr. Gör. Tariyel BABAYEV
Arş. Gör. Nihan ATLI 
Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Engelli Öğrenci Temsilcisi
Arş. Gör. Mehmet ÖLÇER  
Arş. Gör. Nihan KARAKUŞ HARMANCI
Arş. Gör. Candan Kadriye GİRAY    
Adres : Erciyes Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Ahmet El Biruni Caddesi No:91 Talas/ Kayseri/TÜRKİYE
Telefon : +90 352 437 93 42
Faks : +90 352 437 93 43
Öğrenci İşleri : +90 352 207 66 66 - 10500
E-Posta : edebiyaterciyes.edu.tr
Copyright © 2013 - 2014 / Tasarım & Programlama: Erciyes Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Web Grubu